Innveo

Cennik usługi pozycjonowania

Home  >>  Cennik usługi pozycjonowania

Cennik pozycjonowania stron internetowych

cennik pozycjonowaniaW oparciu o nasze doświadczenie i wiedzę, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, zawsze staramy się dopasować do potrzeb klienta, wobec czego też, nasz cennik pozycjonowania jest bardzo elastyczny.

Opłata za efekty pozycjonowania

W tej opcji rozliczenia przed podpisaniem umowy, wybieramy określone słowa kluczowe, dla których będzie prowadzone pozycjonowanie a następnie dla każdego z nich ustalmy koszty pozycjonowania. Tutaj podajemy z reguły 2 stawki. Jedną, w przypadku kiedy strona dla danego zapytania kluczowego będzie zajmować pozycję 1-5, oraz drugą dla pozycji 6-10. Jest to rozwiązanie korzystne w przypadku, kiedy można stosunkowo szybko osiągnąć efekty, zaś klient nie chce płacić do czasu aż strona zacznie generować zyski. Ważnym jest też, aby słowa kluczowe, dla których prowadzona będzie kampania, były w miarę stabilne, bowiem raz ustalone, powinny być niezmieniane przez długi czas.

Opłata stała – abonament

Opłata stała, czyli inaczej abonamentowa, to opcja polecana dla serwisów przy których nie jest możliwe ustalenie kilku podstawowych fraz. Co więcej, pozostałe słowa kluczowe będą się zmieniać sezonowo, lub też systematycznie będą pojawiać się nowe, a poprzednie znikać. W takim przypadku ustalamy stałą stawkę miesięczną, niezależną od wyników pozycjonowania

Opłata stała (abonament) + prowizja za efekty

Jest to pakiet najdogodniejszy, bowiem pozwala na pełną kontrolę wydatków. W tym pakiecie ustalamy stałą stawkę miesięczną kosztów pozycjonowania, a dodatkowo określamy prowizje, należne w przypadku osiągnięcia konkretnych efektów pozycjonowania (pozycje strony, ruch, sprzedaż). Jest to pakiet najbardziej optymalny i najbardziej dostosowany do potrzeb większości klientów. Jest też przez nas polecany w przeważającej ilości przypadków.

Cennik usługi pozycjonowania
5 (100%) 1 vote